خدمات ما

ارائه روش‌های یادگیری و کاربرد تفکر طراحی در کسب‌و‌کارها و منابع اطلاعاتی لازم

آموزش طراحی انسان-محور با بهترین روش‌ها

شرکت‌کنندگان در دوره‌های آموزشی کانون، دیدگاه و روشی جدید برای طراحی انسان-محور برای خدمات و محصولات بدست خواهند آورد. دوره‌ها از سطوح مقدماتی تا پیشرفته طراحی شده‌اند و علاقه‌مند به یادگیری روش اجرای تفکر طراحی، در کارگاه‌های تفکر طراحی به یادگیری و تجربه عملی می‌پردازند.

چنانچه به تازگی با این مفهوم آشنا شده‌اید در دوره‌های مقدمه کانون شرکت کنید. اگر علاقه‌مند به جزییات بیشتر و کاربردهای تفکر طراحی هستید ما دوره‌های پیشرفته را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای تجربه اجرای یک نمونه واقعی و لذت بردن از کاربرد تفکر طراحی در کارگاه اموزشی شرکت کنید. برای تجربه دوره‌های تخصصی سازمانی و یادگیری گروهی در کنار همکاران خود از خدمت آموزش سازمانی استفاده کنید.

خدمات مشاوره برای سرعت بخشی به اجرای ایده ها

پیاده‌سازی هر روشی نیازمند زمان و یادگیری است. سرعت عمل و کاهش ریسک از طریق اتکا به تخصص و خبرگی امکان‌پذیر است. بهره‌مندی از تخصص افرادی که تجربه پیاده‌سازی داشته‌اند و یا استفاده از نقش تسهیل‌گری و راهبری آن‌ها می‌تواند زمینه‌ساز یک تجربه خوشایند از طراحی باشد.

ابزارها و قالب‌های طراحی شده برای انجام مراحل مختلف تفکر طراحی به سرعت بخشیدن اجرا کمک می‌کند. همچنین در ایده‌پردازی و طراحی نمونه‌های اولیه از دانش افراد متخصص بهره خواهید برد.